Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Optymalizacja projektów

Optymalizacja projektów – dotyczy zamiany klasycznego zbrojenia na siatki zgrzewane.

Jako producent, często spotykamy się z sytuacją, w której wykonawca robót zwraca się do nas z prośbą o możliwości wykorzystania siatek na bazie projektu w którym zastosowano już zbrojenie tradycyjne.

Powoduje to, iż projektant musi wykonać pracę powtórnie.

Wspieramy projektowanie z wykorzystaniem siatek.

Proponujemy Państwu współpracę przy projektowaniu elementów żelbetowych z wykorzystaniem siatek zbrojeniowych.

Dla Państwa wygody możemy przygotować propozycje zamiany zbrojenia, dostosować siatki do projektu/budowy lub możliwości produkcyjnych.

Wspólnie omówimy propozycję zmian, przedstawimy rzeczową optymalizację zamiany prętów na konkretne siatki oraz korzyści płynące z tej zmiany.

Konsultacje i wsparcie projektowe są dla Państwa bezpłatne i niezobowiązujące.

Idea siatek zgrzewanych, polega na pominięciu długotrwałego procesu wiązania prętów na budowie (pręty są ze sobą zgrzewane już na etapie produkcji), co skutkuje zmniejszeniem pracochłonności – a co za tym idzie obniżeniem kosztów i czasu budowy.

W ostatnim czasie, wspólnie z przedstawicielami firm "Tekla" oraz "Allplan", dokonaliśmy implementacji katalogów z gotowymi siatkami – co przyniosło wygodniejsze i szybsze projektowanie konstrukcji przy pomocy siatek.

Zapraszamy do podjęcia kontaktu, spotkania się bezpośrednio lub w sieci – celem omówienia idei siatek, możliwości ich zastosowania, oraz sposób projektowania za ich pomocą.

Kontakt:

E-mail: siatki@cmc.com

wstecz